regranulat PP, znacie firmę?

regranulat PP, znacie firmę?

Interesuje mnie skupu odpadów z tworzyw sztucznych. Chętnie nawiąże współpracę. Zależy mi bardzo, aby mieli atrakcyjne ceny. Polecacie kogoś?

irecki67

Posty: 1

 
Ciężko będzie Ci odszukać regranulaty pp porządnej jakości poprzez internet. Słyszałem mnóstwo nieprzyjemnych sytuacji, jakie miały miejsce z takimi firmami.

Mier56

Posty: 15

 
Nie wszędzie można odszukać skup odpadów z tworzyw sztucznych, który ma porządne oferty. Ja kiedyś odszukałam mnóstwo informacji na temat, jednej firmy. Skontaktowałam się z nimi i zaproponowali niesłychanie dogodne warunki współpracy. Jak będziecie chcieli linka to chętnie wam podeśle.

sertusw

Posty: 7

 
Dokładnie, wszystko zależy od danej firmy. Regranulaty pp nieraz mogą trafić się złej jakości, jakie nie będą nadawały się w przemyśle.

Piotrek.P

Posty: 9

 
Warto popatrzeć w internecie i zobaczyć co firmy mają w swoich ofertach, a znajdziesz taką, która posiada regranulaty PP bardzo dobrej jakości.

Klakierek56

Posty: 17

 
Skup odpadów hdpe nie należy szukać w necie. Pożądane byłoby pojeździć troszkę po okolicy i na pewno znajdziesz taki, który ma dobrą ofertę.

Krasny

Posty: 4

 
Popatrz jaki skup odpadów pp, zapytaj znajomych lub pojeździj do tych najbliższych, a na pewno zostanie przedstawiona Ci dobra oferta. Ja osobiście mogę polecić Ci ten skup https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/7-odpady-komunalne-pp.

cinto

Posty: 8

 
Mnóstwo skupów odpadów pp ogłasza się w sieci. Moja firma kilka lat temu korzystała z tego typu usługi i byliśmy niezwykle zadowoleni. Popatrz w internecie wiele osób poleca tego typu przedsiębiorstwa.

noman1

Posty: 6

 
Czasem zdarza się wpaść na niesła ofertę skupu odpadów pp. Mnóstwo takich przedsiębiorstw własne oferty promuje w internecie.

Sagerrak

Posty: 6

 
Ja uważam, iż regranulaty HDPE bez problemu można kupić w internecie. Warto zawsze zbadać tylko, czy dany produkt ma idealne parametry.

kLIMERRRR5

Posty: 7