kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

alidodo55

Posty: 1

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Yuri20

Posty: 4

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

esdoen1

Posty: 3

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie mnóstwo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na wielu stronach możesz odszukać mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

sgemino

Posty: 24

 
Musisz zbadać sobie idealne tętno bieganie. Jest to niesłychanie dobre dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

labuh

Posty: 17

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

quios

Posty: 15

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Kolekcjoner

Posty: 12

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Anonim.KuBa

Posty: 22