masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, natomiast nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, natomiast czy to chwyt reklamowy czy rzeczywiście działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Zlomex

Posty: 8

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niesłychanie pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

as-dester

Posty: 15

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

Spirek

Posty: 16

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, wobec tego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam przede wszystkim po trudnym stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Lupusx

Posty: 17

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

090913123

Posty: 16

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, wobec tego że mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Sporo można na tym dla siebie zyskać.

derbuś_22

Posty: 15

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że faktycznie to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje stosunki z całą rodziną.

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Nie sądziłem, iż masaz stop slask może pomóc na kłopoty z krążeniem i sercem, lecz u mnie to faktycznie niesłychanie dobrze zadziałało. Raduję się, iż zapisałem się na taki masaż i iż mi tak niesłychanie prędko pomógł. Polecam to innym.

dominikk5

Posty: 21

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

eGall

Posty: 15