sprawdź numer telefonu, poszukuję

sprawdź numer telefonu, poszukuję

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, że są one tak sprytnie wyświetlane, że można się pomylić myśląc, że to ktoś z Polski dzwoni.

gargulek5

Posty: 3

 
Niestety, natomiast oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Snaco

Posty: 7

 
Bez kłopotów można odszukać dużo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

TomekK

Posty: 3

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Nikuś23

Posty: 4

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

pawel253

Posty: 2

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, wobec tego można tam naprawdę odszukać wszystko, czego szukamy.

Jasio234

Posty: 5

 
Teraz już każdy winien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Antekkk

Posty: 6

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy zł. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

miga

Posty: 13

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

namok

Posty: 5