restauracja katowice, poszukuję

restauracja katowice, poszukuję

Cześć, wiecie może gdzie zjem najleszą pizze katowice? Szukam wyjątkowego smaku, a także miłej knajpki, w której możemy spędzić kilka godzin ze znajomymi.

setka33

Posty: 1

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Grabow12

Posty: 3

 
Pizza katowice jest naprawdę niezwykle dobra w jednym z lokali, ale nie pamiętam na której ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

JasioJasio

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

do-ob

Posty: 12

 
Porządne jedzenie to podstawa, niemniej jednak również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w wyśmienitym towarzystwie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

pawel253

Posty: 2

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, jaka jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, lecz może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

TomekK

Posty: 8

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Yuri20

Posty: 3